У Миколаєві пройшли легкоатлетичні змагання з нагоди Європейського тижня спорту

3-го жовтня, миколаївська спортивна громада долучилася до популяризації рухової активності та фізичної культури в рамках Європейського тижня спорту.

У спортивному містечку Парка Перемоги школярі та студенти миколаївських загальноосвітніх навчальних закладів змагалися у легкоатлетичних естафетах.

Підтримати юних атлетів завітала миколаївська стрибунка у висоту, бронзовий призер чемпіонату Європи 2012 року, учасниця літніх Олімпійських ігор 2012, чемпіонка Україна, майстер спорту міжнародного класу Олена Холоша. Зіркова гостя розповіла учасникам заходу про користь спорту для життя людини та побажала школярам подолати усі перешкоди на шляху до олімпійського п’єдесталу.

По завершенню змагань переможці, а саме студенти Політехнічного коледжу на чолі з тренером, а у минулому вихованцем ДЮСШ Миколаїв, чемпіоном світу серед юніорів (1987), чемпіоном Білорусі (2000) Валерієм Леонтійовичем Високосом отримали не лише позитивні емоції, а й пам’ятні подарунки з олімпійською символікою від Регіонального відділення НОК України в Миколаївській області.

 

Attachment

Leave a Comment

(required)

(required)