У Миколаєві відбудеться благодійний «Матч зірок» присвячений Сергію Корчинському

 

У середу, 8 серпня, в малій залі міської ради відбулась прес-конференція з нагоди проведення у Миколаєві благодійного Матчу зірок у якій  вхяли участь перший заступник Миколаївського міського голови Володимир Криленко, начальник управління у справах фізичної культури і спорту Миколаївської міської ради Олег Машкін та співорганізатори заходу.

Володимир Криленко проінформував, що Матч зірок відбудеться в рамках святкування Дня міста і Дня фізичної культури і спорту 9 вересня о 17.00 на Центральному міському стадіоні.

– Запрошуємо миколаївців на футбольний турнір, у якому братимуть участь міський голова Олександр Сєнкевич, депутати, відомі бізнесмени, політики, спортсмени. Тренувати команди будуть головний тренер МФК «Николаев» Руслан Забранський і депутат міської ради Сергій Жайворонок, – сказав Володимир Криленко.

Олег Машкін зазначив, що для глядачів вхід на стадіон буде безкоштовним. В рамках заходу відбудеться благодійна акція на підтримку відомого тренера Сергія Корчинського. Долучитися до неї миколаївці зможуть через участь в аукціоні, придбання сувенірної продукції, пожертву коштів.

– Плануємо відіграти 2 тайми по 30 хвилин. Днями провели ознайомче тренування. Усі виручені кошти передадуть на лікування Заслуженого тренера України Сергія Корчинського. 13 квітня з ним трапилася неприємна ситуація. Зараз він перебуває у реабілітаційному центрі у Києві.

За словами одного з організаторів Оксани Янішевської, учасники матчу будуть вносити кошти в загальний фонд, благодійний внесок може зробити кожен бажаючий.

– Є благодійний фонд, який супроводжує матч. Відкрито спеціальний рахунок з поміткою “Для Сергія Корчинського”, туди можна перерахувати гроші на його лікування. Під час матчу будуть також виносити благодійні скриньки, в які всі гості заходу зможуть при бажанні покласти гроші, – зазначила Оксана Янішевська.

Окрім футболу, запланована насичена розважальна програма. Виводити на поле гравців команд будуть діти учасників Операції об’єднаних сил. Під час заходу також виступатимуть представники федерацій олімпійських та неолімпійських видів спорту. Після благодійного Матчу зірок відбудеться нагородження кращих тренерів і спортсменів від міської та обласної рад, а також Національного олімпійського комітету.

 Як стало відомо на прес-конференції керманичем першої команди стане міський голова Олександр Сєнкевич і станом на сьогодні вже розочато перші тренування учасників, адже до матчу залишився 1 місяць.
Нагадаємо, що миколаївець Сергій Корчинський був тренером збірної України по боксу на Олімпіаді-2008 у Пекіні. Його вихованець Сергій Дерев’янченко зараз є першим номером рейтингу IBF у середній вазі. В жовтні 2013 року Сергій Анатолійович був визнаний кращим тренером Всесвітньої серії боксу (WSB) та заслуженим  тренером України. 13 квітня на Сергія Корчинського було здійснено напад, внаслідок якого у тренера закрита черепно-мозкова травма, перелом основи черепа, забій головного мозку важкого ступеня. Третій місяць Сергій Анатолійович бореться за життя в київській клініці Nodus. Всі зібрані під час матчу кошти будуть перераховані  на лікування нашого земляка.

Attachment

Leave a Comment

(required)

(required)