Шаблістка Ольга Харлан стала шестиразовою чемпіонкою світу

На змаганнях у Будапешті  Ольга Харлан під другим номером посіву стартувала одразу в 1/32 фіналу, де в неї не виникли проблеми з Фунг Ті Кан Лін (15:2) із В’єтнаму. У наступному турі Харлан здобула впевнену перемогу над Лікою Джіджієшвілі (15:9) з Грузії, а в 1/8 турнірної таблиці українська фехтувальниця вибила з боротьби представницю Південної Кореї Чо Су Йон (15:12).

Як повідомляє НФФУ, у поєдинку за вихід у півфінал Харлан зустрілась зі своєю партнеркою по команді Аліною Комащук. Бій розгортався за доволі нервовим сценарієм. На перерву дівчата пішли, коли лідирувала Аліна – 8:7. Однак після хвилинної паузи Харлан зрівняла рахунок, і тепер уже боротьба йшла удар в удар. Як результат – перемога більш досвідченої Ольги з рахунком 15:14.

Надалі ж лідер нашої збірної не залишила шансів румунці Бьянці Паску (15:5), а у вирішальному поєдинку змагального дня на характері здобула перемогу над семиразовою чемпіонкою світу й олімпійською чемпіонкою Софьєю Вєлікою (15:14) з Росії.

Таким чином Харлан виграла вже четверте золото світових першостей в особистому заліку, ще дві золоті нагороди Ольга раніше здобула в командних змаганнях.