Прометей залишив за собою усі 4 чверті, здолавши корабелів з рахунком 90:77

У неділю, 19-го лютого у Кам’янському місцевий СК Прометей в межах чергового поєдинку чемпіонату України з баскетболу приймав МБК Миколаїв.

В очних зустрічах між цими колективами завжди точилася напружена боротьба і сьогоднішній поєдинок не став виключенням.

Лукашов відкрив рахунок у матчі на користь господарів, за мить Коноте додав ще два з лінії + дальня спроба Кріка змусила керманича Миколаєва зупинити гру при рахунку 9:0.

Вперше корабелам вдалося відзначитися зусиллями Петерсона, який реалізував трьохочковий кидок. Надалі гості все ж таки відчули гру та завершили першу чверть з -5.

На старті другої чверті миколаївці вперше заволоділи лідерством на майданчику, але дуже швидко його втратили. Зусилля Петерсона (14 очок+5 підбирань) були марними, адже партнери по команді залишивши без опіки Кріка знову здобули статус наздоганяючої команди 52:44

Після перерви Прометей зберіг двозначну перевагу перед заключною чвертю. Як відомо миколаївцям по силам нівелювати і не таку різницю, але після ряду виснажливих поєдинків проти Київ-Баскета,Черкаських Мавп та Запоріжжя цього зробити не вдалося.

Таким чином, МБК Миколаїв зазнає четвертої поразки поза стінами СК Надії.

Прометей – Миколаїв – 90:77 (22:18, 30:26, 19:17, 19:16)

Миколаїв: Петерсон 28, Брістол 13, Онуфрієв 10, Луценко 8, Адедиран 5, Зотов 5, Приймак 4, Давидюк 2, Хохоник 2.

Автор: Еліна Слюсаренко