Пошуки головного тренера для МФК Миколаїв тривають

Голова наглядової ради МФК Миколаї Сергій Кантор в інтерв’ю footboom  повідомив про пошуки нового головного тренера для “корабелів.

– Ви контактували з Іллею Близнюком. Можете підтвердити або спростувати цю інформацію?

– МФК Миколаїв все ще шукає нового наставника. Дійсно, нещодавно ми провели переговори з Іллею Близнюком. Він позитивна людина, ми з ним поспілкувалися. Проте, пошуки головного тренера тривають. Є кілька кандидатур і надалі буде прийнято рішення, хто очолить нашу команду. Близнюк перебуває в їх числі. Подивимося, хто це буде. На даний момент ми розглянули три кандидатури.

– Андрій Кононенко входить в число кандидатів? 

– На даний момент він знаходиться у відпустці. Коли він повернеться, тоді і будемо з ним розмовляти. Не забувайте, у нас є ще друга команда, U-19, а також дитяча футбольна школа. У МФК “Миколаїв” є повноцінна структура клубу. Всім знайдеться робота.

– До кінця цього року питання з призначенням головного тренера буде вирішене?

– Хотілося б. Перед нами стоїть завдання знайти людину, яка буде вірою і правдою служити МФК “Миколаїв”. Ми знаходимося в тій стадії формування клубу, який активно розвивається. Це, перш за все, дитяча складова. З цього року ми маємо дитячу футбольну школу. І це стало нашою головною турботою, бо без надійного тилу немає майбутнього.

Природно, це питання знаходиться в зоні підвищеної уваги керівництва клубу. Пошук головного тренера першої команди розглядається і в контексті його бачення по відношенню і до цієї складової. Це є одним з відповідей, чому пошуки наставника тривають так довго.

Футбол – це як дзеркало нашого життя. На нього впливає політична і економічні сторони. Є певні проблеми в Миколаєві, тому не все так просто для нашого клубу. 

Attachment

Leave a Comment

(required)

(required)