«Олімпійський урок» в Мішково-Погорілівській школі-інтернат

Вже стало доброю традицією щорічно під час проведення Олімпійського уроку зустрічати в стінах Мішково-Погорілівської санаторної школи-інтернату провідних спортсменів Миколаївщини.

Ось і цього рокудо нас завітали молоді, але вже імениті вихованці СДЮСШОР з академічного веслування разом зі своїм тренером Стефановським Олегом Валентиновичем. Це неодноразові чемпіони та призери України, бронзові призери Чемпіонату Європи серед юніорів -майстер спорту України Суглоб В’ячеслав кандидат у майстри спорту Чумак Євген, а також чемпіон України – кандидат у майстри спорту Перстеньков Володимир.

Тренер юних чемпіонів познайомив учнів з історією академічного веслування на Миколаївщині, в Україні та світі, розповів про веслувальну базу, а спортсмени дуже зацікавили школярів захопливими розповідями про своє спортивне життя. Усі присутні дуже швидко знайшли спільну мову, тому що в школі-інтернаті дуже поважають спорт.

На згадку про зустріч гості подарували школі пам’ятну афішу з автографами та запросили учнів на чемпіонат України, якій незабаром пройде у нашому місті.

Також в рамках проведення Олімпійського тижня відбулися змагання для молодших школярів «Ми – маленькі олімпійці !», а для середньої і старшої школи – змагання з піонерболу, волейболу, настільного тенісу та шахів, а також бесіди та вікторини на олімпійську тематику.

Олімпійський тиждень в школі проходив при підтримці Миколаївського відділення Національного Олімпійського комітету України, який надав методичні посібники та призи для нагородження переможців змагань.

Attachment

Leave a Comment

(required)

(required)