Новоодеські школярі представлятимуть Миколаїв у фіналі «Олімпійського лелеченяти»

У неділю, 8-го вересня регіональне відділення Національного олімпійського комітету в Миколаївській області делегувало спортсменів-школярів на участь у IV (фінальному) етапі Всеукраїнського спортивно-масового заходу «Олімпійське лелеченя».

Право представити Миколаївську область у Києві в Міжнародному дитячому центрі «Артек» здобули учні Новоодеської загальноосвітньої школи №1.

Отже, з 9 по 15 вересня хлопці і дівчата визначатимуть найкращих у конкурсах презентацій, олімпійській вікторині, змаганнях з волейболу та комбінованій естафеті. 

Нагадаємо, що «Олімпійське лелеченя» проводиться за підтримки Міністерства освіти і науки України та Міністерства молоді та спорту України протягом кожного навчального року в 5 етапів з жовтня по вересень місяць. Захід спрямовано на реалізацію одного із важливих напрямків діяльності Міжнародного олімпійського комітету –  заохотити молодь всього світу долучатись до спорту, спрйняти його філософію, жити за олімпійськими цінностями – дружби, досконалості та взаємоповаги.

Attachment

Leave a Comment

(required)

(required)