НОК в одинадцяте визнав Харлан найкращою спортсменкою місяця

Сьогодні в Олімпійському домі вшанували найкращих спортсменів одразу двох місяців — червня та липня. Для Ольги Харлан, як і для Олега Верняєва нагороди НОК стали вже 11-ми в особистій колекції.

Відзнаки героям спортивних місяців вручив президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка.

Олег Верняєв став найкращим у червні завдяки блискучому виступу на ІІ Європейських іграх у Мінську: попри те, що титулований гімнаст все ще відновлюється після травми, йому вдалося записати до свого активу аж три нагороди – «золото» у вправах на брусах і 2 срібні медалі у багатоборстві та вправах на коні. Після успіху в Білорусі на Олега чекає ще один важливий міжнародний старт – у жовтні відбудеться ліцензійний до Олімпійських ігор-2020 чемпіонат світу в Штутгарті (Німеччина).

У липні високе визнання Національного олімпійського комітету отримала шаблістка Ольга Харлан, яка в угорському Будапешті вкотре підтвердила своє звання найсильнішої фехтувальниці планети. Для нашої видатної землячки титул чемпіонки світу став уже 6-м. 

«На ІІ Європейських іграх в Мінську Олег вкотре продемонстрував свою високу майстерність, здобувши 3 медалі, при цьому лише три місяці до того він переніс чергову операцію. Для Ольги Харлан цей сезон завершився шостим (!) титулом чемпіонки світу. Сьогоднішнє вшанування найкращих спортсменів та тренерів – історичне, адже ми нагороджуємо одразу двох наших рекордсменів цього високого визнання. Утім, 11-ть нагород – це не межа, тож вперед до нових рекордів та звершень, вперед до олімпійського Токіо-2020! », – побажав спортсменам Сергій Бубка. 

«Дуже приємно щоразу приходити в Олімпійський дім й отримувати свою нагороду. Хочу подякувати НОК України і всім, хто нас підтримує – дійсно допомога з усіх боків. У «своєму» місяці я зрадів, коли вдалося трішки обігнати Ольгу, але недовго пісенька грала, – пожартував новоспечений спортсмен червня-2019. – Усім дякую, будемо старатися й готуватися до Токіо.

«Це був важкий сезон для мене, для всієї команди. Найважче – знову підійматися, коли ти впав. Сергій Назарович якось сказав: «Ти не програв, поки в тебе є ще одна спроба». У фінальному поєдинку з Софією Великою вийшло саме так – остання спроба, вирішальний удар став переможним. Дякую всім, дякую, Сергію Назаровичу, за цю мотивацію, що ви завжди поряд, вітаєте найпершим. Дійсно, ця підтримка завжди відчувається», – сказала найкраща спортсменка липня Ольга Харлан.

Свої відзнаки найкращих тренерів місяця за підготовку чемпіонів від НОК отримали і їхні наставники – Геннадій Сартинський (тренер Олега Верняєва) та Юрій Марченко (тренер Ольги Харлан).

 

Attachment

Leave a Comment

(required)

(required)