На Миколаївщині підняли олімпійський прапор на честь ІІ Європейських ігор

З метою популяризації олімпійських ідеалів та підтримки національної команди України на ІІ Європейських іграх у Мінську відділення Національного олімпійського комітету в Миколаївській області  на чолі з членом виконкому та головою федерації бадмінтону в Миколаївській області Андрієм Кротовим урочисто відсвяткували Свято олімпійського прапора.

У спортивно-виховному заході, який відбувся в Дитячому спортивно-оздоровчому комплексі Бригантина взяли участь понад 100 спортсменів з різних куточків країни. Вихованці відділень кіокушн карате, тенісу, футболу та самбо після урочистого параду під керівництвом директора ДСОК Автанасова Миколи Володимировича долучилися до підняття олімпійського прапора.

Видатні спортсмени, призери та чемпіони міжнародних змагань отримали подарунки від відділення НОК України в Миколаївській області.

У привітальному слові член відділення НОК Вадим Кучмій закликав підтримувати та вболівати за участників ІІ Європейських Ігор, які представляють Миколаївщину, а саме: Романа Братченко (самбо),  Анну Нагірну (велоспорт-трек), Людмилу Кукліновську (веслування на байдарках і каное) і Світлану Малькову (стрибки на батуті). 

Андрій Кротов побажав майбутнім олімпійцям нових звершень на шляху до олімпіського золота!

 

 

Attachment

Leave a Comment

(required)

(required)