Миколаївці пропонують ввести «плавання» в шкільну програму

Небайдужі до водних видів спорту миколаївці на чолі з громадським діячем Володимиром Нать виступили з ініціативою побудувати на базі спортивного комплексу «Зоря» Центр водних видів спорту.

Створивши петицію на сайті Миколаївської міської ради від 12 липня 2019 року, на підтримку якої наразі йде активний збір голосів активісти наголошують не лише на разючій необхідності такого центру для миколаївських стрибунів у воду та пловців, які змушені в нетипових умовах проводити тренування, а готуватися до національних та міжнародних змагань взагалі за межами міста, але і підіймають більш нагальну соціальну проблему, наголошуючи на тому, що на початку року через невміння дітей триматися на воді, загинуло більш ніж 60 школярів.

Аби змінити цю статистику активісти пропонують ввести плавання як обов’язковий предмет в загальноосвітніх навчальних закладах. Крім того, центр водних видів спорту стане місцем проведення змагань різних рівнів, стане місцем відпочинку та середовищем, в якому люди з обмеженими можливостями матимуть змогу  успішно проводити реабілітаційну діяльність.

Петиція була зареєстрована 12 липня, станом на 5 вересня  її підписали 658 людини, для того щоб петицію розглянули, необхідна тисяча голосів.

Отже, аби підтримати однодумців, необхідно:

Крок 1. Зайдіть на сторінку – http://petition.mkrada.gov.ua/petition/?pid=539

Крок 2. Натисніть кнопку Підписати.

Крок 3. У діалоговому вікні Подписати Петицію виконайте дії щодо Вашої ідентифікації.

Крок 4. Дотримуйтеся вказівок відповідного сервісу підтвердити свій вибір.

Attachment

Leave a Comment

(required)

(required)