Миколаївський «Реал»: зміни, втрати, придбання

Гандболістки миколаївського Реала вийшли із відпустки та відновили тренування в рамках підготовки до майбутнього сезону в жіночій Суперлізі 2019/2020.

Після минулого сезону в клубі сталася низка змін, втрат і придбань.

Таким чином склад Реала покинули: Леся Донець, яка збирається продовжити спортивну кар’єру у сусідній Польщі, екс-капітан Діана Червякова, в плани якої входять виступи за гандбольні клуби Ізраїлю. Майя Наїмі перейшла на тренерську ниву, а Ірина Нікіфорук і Тетяна Борейчук прийняли рішення завершити спортивну кар’єру на професійному рівні.

Проте, “святе” місце порожнім не буває і до команди приєдналися наступні гравці:

  • Владислава Слободян (ГК Спартак)
  • Тетяна Соловйова (грала за команду Вищої Ліги м.Одеса)
  • Катерина Валова (ГК Вікторія -Берестье)
  • Катерина Ткаченко (ГК ДЮІ)
  • Яна Васютяк (грала за команду Вищої Ліги м.Запоріжжя – ДЮСШ 3)

«Будемо формувати нову команду. Я була до цього готова, це життя, з таким фінансуванням я рада тим хто залишився і тим хто приєднався. Перші півроку буде дуже важко, але сподіваюся до кінця сезону зіграємося і закінчимо чемпіонат на позитивній ноті», – зазначила головний тренер Наталія Пархоменко в коментарях MK SPORT.

Що ж стосується складу тренерського штабу, то біля керма залишається Наталія Станіславівна Пархоменко, допомагати їй буде граючий другий тренер Каганець Дар’я Вадимівна і Володимир Григорович Костенко.

На зборах команди з керівництвом клубу в особі голови Миколаївської федерации гандболу та віце-президента  ГК «Реал» Віктора Гінкула та президента Дмитра Фалько був представлений начальник команди – Олександр Анатолійович Білоус.

Автор:Еліна Слюсаренко

 

Attachment

Leave a Comment

(required)

(required)