Миколаївські школярі стали призерами всеукраїнського фіналу Cool Games

У неділю, 23-го лютого у столичному СК «Меридіан» відбувся Всеукраїнський фінал Cool Games, за  підсумками якого школярі ЗОШ І -ІІІ ступенів №50 ім. Г.Л. Дівіної Миколаївської області посіли 3 місце.

Примітка: «Cool Games» – всеукраїнський спортивно-масовий захід для учнів і учениць 9-17 років, який не потребує спеціальної підготовки, покликаний запровадити інноваційні підходи до проведення уроків з фізичної культури в школах, заохотити школярів займатися руховою активністю, залучити їх до систематичних занять фізкультурою та подальшої популяризації здорового способу життя.

Отже, протягом трьох днів 550 школярів з 24 областей України та міста Києва змагалися у трьох вікових дивізіонах 9–10 років, 11–13 та 14–17 років за звання переможців, які вже в березні представлятимуть Україну на World ISF Educational Games (м.м. Афіни – Олімпія, Греція).

Змагання складалися з двох групових етапів, півфіналів та, власне, гранд-фіналів у кожному з дивізіонів. На першому етапі всі 25 команд жеребкуванням були розподілені на 5 груп по 5 колективів у кожній. Груповий турнір проходив за коловою системою, і в наступний тур виходили по 2 команди з кожного квінтету, які, у свою чергу, склали дві групи. У півфіналі зустрічалися найкраща команда з першої групи та друга команда з іншої. Далі ж на переможців півфіналів чекав гранд-фінал.

Результати Всеукраїнського фіналу Cool Games:

1 віковий дивізіон (2009–2010 рр.):
1 місце – Волинська область
2 місце – м. Київ
3 місце – Запорізька область, Миколаївська область

2 віковий дивізіон (2006–2008 рр.):
1 місце – Волинська область
2 місце – Закарпатська область
3 місце – Донецька область, Рівненська область

3 віковий дивізіон (2002–2005 рр.):
1 місце – м. Київ,
2 місце – Кіровоградська область
3 місце – Рівненська область, Дніпропетровська область

Attachment

Leave a Comment

(required)

(required)