Миколаївські школярі – чемпіони «Олімпійського лелеченя 2019!»

 З 9 по 15 вересня на Київщині, у МДЦ «Артек проходив всеукраїнський проєкт НОК України «Олімпійське лелеченя», в якому змагалися понад 300 школярів з 25 регіонів країни.

Для участі у IV (фінальному) етапі Всеукраїнського спортивно-масового заходу регіональне відділення НОК України в Миколаївській області делегувало до Києва учнів Новоодеської ЗОШ №1.

У другий змагальний день школярі з усієї країни демонстрували спортивну ерудованість та кмітливість в олімпійській вікторині. Завдяки найбільшій кількості правильних відповідей на запитання, де юні учасники мали показати знання олімпійського руху та історії, до фіналу вийшли три команди – «Вищий клас» (Донецька область), «Зірка» (Харківська область) та «Бубківці» (Миколаївська область), які за результатами змагань святкували впевнену перемогу.

Нагадаємо, що крім вікторини, хлопці і дівчата визначали кращих у конкурсах презентацій (переможці – «Атланти» (Черкаська область), змаганнях з волейболу (переможці – «Комета» (Запорізька область) та комбінованій естафеті (переможці – «Олімпіоніки» (Сумська область).

У суботу, 14 вересня під час офіційного закриття проєкту стало відомо ім’я найкращої команди України. Тож, цьогорічний кубок чемпіонів «Олімпійського лелеченяти» дістався миколаївській команді «Бубківці». Другими стали учні із Черкащини, третіми школярі із Сумської області.

Склад миколаївської команди: Кормільцев Даніїл, Форманчук Андрій, Козаченко Діана, Мовчан Крістіна, Дундук Денис, Стройко Денис, Сложинська Анастасія, Якубець Вікторія, Налівко Максим, Єфімов Олексій, Чернявська Софія, Музичук Тетяна – вихованці Новоодеської загально-освітньої школи І-ІІІ  №1 Новоодеської районної ради Миколаївської області.

Представник команди -Андреєв В.А., директор навчального закладу – Бібіков Ю.М.

 

 

Attachment

Leave a Comment

(required)

(required)