Миколаївський «Реал» – срібний призер міжнародного турніра Lviv Open Cup

З 17 по 19 серпня у Львові  відбувся міжнародний турнір –  Відкритий Кубок з гандболу серед жінок. Позмагатися за першість перед початком нового ігрового сезону 18/19  зголосилася іноземна команда з Білорусі –  «Берестьє», миколаївський «Реал», городенківська «Перспектива» та господарі турніра і діючі чемпіони жіночої Суперліги – львівська «Галичанка».

17 серпня, в першому колі турніру  Реал зустрівся з молодіжною командою із Городенки «Перспектива»,  зустріч завершилася впевненою перемогою миколаївських гравчинь.

«Реал» Миколаїв – «Перспектива» Городенка – 40:26 (21:11)

«Реал»: Ірина Нікіфорук, Катерина Лигіна – Наталія Ситенька (8), Світлана Аксьонова (6 голів), Ольга Шлюхтіна (5), Тетяна Борейчук (5), Діана Червякова (4), Христина Бабій (3), Анна Сторожук (3), Лілія Рябоконь (2), Анастасія Дереклеєва (2), Леся Донець (1), Анна Машковець (1), Катерина Трімпол.

Тренер: Наталія Пархоменко

«Перспектива» Городенка: Марина Валієва – Катерина Козак (6), Ангеліна Овчаренко (5), Анастасія Дорожівська (4), Вікторія Петрушко (2), Валентина Фроляк (2), Ірина Прокоп’як (2), Вікторія Павлечко (1), Ольга Братковська (1), Марина Савчук (1), Христина Майкут (1), Діана Колодійчак (1), Олександра Коцюба, Христина Білик.

Тренер: Богдан Аліман

18 серпня,  у другий ігровий день у палаці спорту «Галичина» миколаївська команда поступилася львів’янкам. Чемпіонки України залишили за собою перший тайм та збільшили перевагу у другому, закінчивши матч з загальним рахунком 39:27.

«Галичанка» Львів – «Реал» Миколаїв  – 39:27 (19:11)

«Галичанка»: Марія Гладун, Вікторія Салтанюк – Софія Давидянц (11 голів), Ірина Стельмах (6),  Анастасія Баранович (6), Наталія Савчин (5), Мар’яна Маркевич (4), Тетяна Поляк (3), Тетяна Череп (3), Ольга Василяка (1), Діана Дмитришин, Юлія Головко.

Тренер: Василь Козар

«Реал»: Ірина Нікіфорук, Катерина Лигіна – Світлана Аксьонова (8 голів), Леся Донець (6), Діана Червякова (4), Анна Сторожук (3), Христина Бабій (2), Лілія Рябоконь (2), Ольга Шлюхтіна (1), Тетяна Борейчук (1), Наталія Ситенька, Анастасія Дереклеєва, Анна Машковець, Катерина Трімпол.

19 серпня, у третій завершальний день турніру Реал змагався з гандболістками «Берестьє».

«Берестьє» Брест –«Реал» Миколаїв  –  35:40 (16:21)

Реал зі стартовим свистком арбітра вдало розпочав атакувальні дії і за 3 хвилини гри  реалізував 6 голів у ворота супротивника. Під час  двох таймів миколаївські гравчині не втрачали лідерських позицій і завершили турнір перемогою над командою з Бреста.

Таким чином, з двома пермогами і однією поразкою миколаївський Реал стає срібним призером Відкритого кубка Львова 2018 серед жіночих команд.