МФК «Миколаїв» впевнено переграв «Металіст-1925»

1 травня МФК «Миколаїв»  зіграв поединок 26-го туру Першої ліги проти харківського «Металіст-1925».

Мало хто вірив в перемогу господарів поля, проте миколаївці розвіяли усі сумніви скептиків ще в першому таймі, за результатами якого команда Сергія Шищенко лідирувала з рахунком 2:0.

Дебютний гол в поединку забив Владислав Войцеховський, а незадовго до завершення першого тайму у воротах суперника відзначився Сергій Кравченко.

Після перерви капітан корабелів Андрій Ковальов без шансів для Каневцева робить рахунок на табло 3:0!

Доречі, саме за рахунок капітана миколаївці на 78-й хвилині мали шанси на четвертий забитий м’яч. Пенальті доручили виконувати Богдану Кушніренко, але той в підсумку потрапив в поперечину.

На 85-й хвилині здавалося – четвертому голу все ж таки бути! Войцеховський вдруге забиває м’яч у ворота Каневцева, але радість вболівальників перериває повідомлення арбітра про офсайд.

Варто зазначити, що фаворити Першої ліги в сьогоднішньому матчі не продемонстрували футбол, в який вони зазвичай грають. Чи то відсутність лідера атаки, чи то швидкий гол на початку поєдинку від своїх опонентів зіграв злий психологічний жарт з футболістами Металіста-1925 невідомо, але факт залишається фактом – миколаївці впевнено записують у свій актив 3 бали, зберігаючи 9 позицію в турнірній таблиці.

МФК «Миколаїв» – «Металіст-1925» – 3:0 (2:0)

Голи: Войцеховський (7’) – 1:0, Кравченко (39’) – 2:0, Ковальов (47’) – 3:0

Миколаїв: Старченко, Горват (Сартіна 77), Білик, Кушніренко, Попов, Радченко (Рогозинський 59), Ковальов (к) (Семенина 80), Куксенко (Зарічнюк 66), Вітенчук, Кравченко С., Войцеховський (Вітенко 87)

Металіст-1925: Каневцев, Жук, Поспєлов, Жданов (к), Кравченко В., Ралюченко (Коваленко Є. 37), Калюжний (Фабіньо 80), Кошман (Стороженко 58), Гранкін, Луїз Фернандо (Синиця 46), Єрмоленко (Фаюк 46)

Автор: Еліна Слюсаренко