МФК «Миколаїв» в останньому матчі року розіграв нічию з «Волинню»

У суботу, 23-го листопада МФК Миколав провів останній матч 2019 року на виїзді проти лідерів Першої ліги – луцької Волині. Поєдинок 19-го туру завершився внічию з рахунком 1:1.

Під завісу першого тайму у воротах господарів відзначився Войцеховський, а після перерви Волинь зрівняла рахунок, реалізувавши 11-метровий штрафний.

Волинь – МФК Миколаїв – 1: 1 (0: 1).

Голи: Кожанов (54, пенальті) – Войцеховський (43).

Волинь: Леванідов, Сімінін, Курко, Ульянов, Цюпа, Рябов, чачу (Климець 61), Бартулович, Хагназарі, Кожанов, Карпенко (Горопевшек 46).

Запасні: Неділько, Неплях, Мельничук, Михалик, Волошинович, Стрижеус, Богомаз, Пономар.

МФК Миколаїв: Старченко, Горват (Куксенко 46), Порох (Семенов 46), Ляшевський, Вітенчук, Сондей (Бугай 69), Росляков (Панасенко 66), Ковальов, Попов, Войцеховський (Швець 90 + 3).

Запасні: Крюков, Пасічник.

Попередження: Чачуа(16) – Горопевшек (62) – Вітенчук (49) – Попов (90 + 3), Ковальов (90 + 4), Куксенко (90 + 4).

Таким чином, на зимові канікули підопічні Юрія Чауса йдуть з 18 очками, які гарантували їм 12-те місце в турнірній таблиці. Очолює Першу футбольну лігу Волинь, на другом місці Минай, а замикає трійку лідерів Інгулець.

Що ж стосується дублерів “корабелів”, то вчора останній матч осінньої частини чемпіонату у Другій лізі провели і підопічні В’ячеслава Мазараті.

На домашньому майданчику футболісти МФК Миколаїв -2 розділили очки з Сімферопольською Таврією.

За підсумками 20 зіграних матчів МФК Миколаїв-2 залишає за собою 7-му (23 очка) сходинку турнірної таблиці.

МФК «Миколаїв-2»: Агаларов, Зміївський, Ялосовецьке, Сергєєв, Задерей, Біневський, Толгаренко, Семенина, Сурженко, Солдатов, Студенко.

«Таврія-Сірмфеополь»: Чеботарьов, Максименко, Бижко, Клочко, Шарабура, Грипу, Жуков, ПРІХНО, Сахнюк, Добровольський, Бурковський.

Голи: Біневський (15 ‘); Жуков (78 ‘, пен.).

Попередження: Толгаренко (65 ‘), Сергєєв (70’), Бардадим (90 ‘); Шарабура (55 ‘), Добровольський (59’).