МБК «Миколаїв» програв київському «Будівельнику»

Баскетбол. Чемпіонат України. Cуперліга. 17 лютого. МБК «Миколаїв» – «Будівельник» (Київ) – 70:75 (15:15, 17:22, 14:21, 24:17). Спортшкола “Надія”. 770 глядачів.

МБК «Миколаїв»: Барніс – 18, Радунич – 15+10 підбирань, Волкер – 11, Херст – 8, Дубоненко – 7, Крик – 5, Онуфріїв – 4, Тищенко – 2.
«Будівельник»: Близнюк – 23, Гудвін – 20, Конєв – 14, Кобець – 9, Кондраков – 8, Прокопенко – 1.

Миколаївці розпочали за здоров’я – 8:0. Але кияни швидко наздогнали суперника, і почалися баскетбольні гойдалки. У МБК «Миколаїв» результативно грали легіонери, у гостей, які приїхали лише з одним іноземцем, погоду робили українці. Стараннями Близнюка та Кондракова наприкінці другої десятихвилинки столичні «гладіатори» пішли на велику перерву з п’ятиочковою перевагою. 32:37.

У третьому періоді «Будівельник» відірвався у рахунку на 15 очок. 35:50. Миколаївці кинулися в погоню, і під кінець поєдинку наблизилися до суперника на три очки, але кияни на останніх секундах діяли холоднокровно. 70:75.

МБК «Миколаїв» зіграв 23 матчі, у нього, як і раніше, лише шість перемог і останнє місце в турнірній таблиці.