МБК «Миколаїв» підсилився американським захисником

25-го вересня до складу «корабелів» приєднався американський легіонер, захисник Давелл Робі (193 см, 91 кг, 1996 р.н.), який свого часу встиг пограти і в NCAA, представляючи університет Сент Луїса, і в чемпіонаті Чехії, представляючи кольори баскетбольного клубу Брно.

Дорослий баскетбольний шлях новачок миколаївців розпочав 2014 року грою за команду Сент Луїс Білікенз у вищому студентському дивізіоні США, де в сезоні-2016/17 був лідером команди за набраними очками та передачами. Перед переходом до європейського клубу, в останньому сезоні Давелл набирав у середньому по 12 очок, робив 2,8 підбирання, 2 передачі та 1 перехоплення.

Минулий рік Давелл Робі провів у чемпіонаті Чехії, представляючи Брно. У середньому за сезон за 29 хвилин ігрового часу Робі до свого здобутку записував по 12 очок, 5 підбирань, 2,9 передачі та 1,3 перехоплення.

Новачка у Миколаєві привітав президент баскетбольного клубу Андрій Черепанов.

“Ми сподiваємося, що акліматизаційний період не буде довгим завдяки тому. Сподіваюся, що Робі буде дуже корисним миколаївській команді і сподобається уболівальникам”, – зазначив Черепанов.

Attachment

Leave a Comment

(required)

(required)