МБК «Миколаїв» продовжив контракт зі своїми лідерами

МБК «Миколаїв» почав формувати склад на новий сезон 2018/2019. Клуб подовжив та оновив контракти з лідерами команди. Так, за “корабелів” продовжать свої виступи капітан  — Олексій Онуфрієв, атакуючий  захисник  Сергій Попов, центровий Костянтин Анікієнко та форвард Антон Давидюк.

Антон Давидюк, який  знаходиться в складі другої Збірної України на турнірі в Китаї (6,8 очок, 3,6 підбирання в середньому за 36 ігор в минулому сезоні) досяг угоди з керівництвом МБК «Миколаїв» про новий контракт. Таким чином, фіналіст минулорічного конкурсу по кидках зверху продовжить радувати своєю грою миколаївців, як мінімум, ще один сезон.

Минулого сезону Онуфрієв був одним із лідерів “корабелів” в арсеналі якого вже 317 матчів за миколаївську команду, якій він допоміг піднятися за остані 15 років на 4 позицію в регулярному чемпіонаті України. Впродовж  сезону Олексій набирав 11,3 очки, підбираючи 3.8 відскоків у середньому за матч та роблячі 1.8 передачі. Крім того, Онуфрієв на Матчі зірок-2018 Суперліги Парі-Матч виграв конкурс триочкових кидків, встановивши рекорд – 28 очок за 1 хвилину.

Сергій Попов в минулому сезоні зіграв 34 матчі за миколаївців , набирав в середньому 8 очків, набираючи в середньому 8 очок, роблячи 3 підбирання та 2,9 передачі. Добре проявив себе в іграх серії «плей-офф», особливо в третіх матчах серій проти «Черкаських Мавп» та «Хіміка». Сподіваємося, що досвід Попова допоможе команді в новому сезоні боротися на рівних з провідними клубами Суперліги України.

Костянтин Анікієнко виходив на майданчик у 32 іграх минулого сезону, набираючи в середньому 6 очок, роблячи 4,3 підбирання і роблячи 0,6 передач. Практично в кожній грі він набирав очки (від 2 до 17). Найбільше він забив БК «Будівельнику» 17 очок на домашньому паркеті в жовтні 2017 року, результативно зіграв проти чемпіона України БК «Черкаські Мавпи» в лютому 10 очок і в першій грі плей-офф – 9.

Attachment

Leave a Comment

(required)

(required)