МБК «Миколаїв» продовжує перемагати в «Турнірі Єдності»

В Миколаєві продовжується передсезонний Турнір Єдності. У другий ігровий день, 28 вересня корабели продовжили переможну серію, суперниками миколаївців став грузинський колектив БК “Батумі”.

Як повідомляє ФБУ, команда Віталія Чернія потужно розпочала гру і вже в стартовій десятихвилинці заробила 14 очок переваги. В другій та третій чвертях грузинська команда з одноіменного міста зуміла дещо скоротити відставання, проте в останньому періоді господарі були просто нестримними. 22 бали переваги заробили корабели лише за підсумками четвертої чверті та 30 загалом.  94:64 (25:11, 14:17, 16:19, 39:17)  – впевнена перемога господарів паркету.

Кращим в матчі став незмінний капітан та лідер МБК “Миколаїв” – Олексій Онуфрієв. На рахунку останнього сьогодні потужні 28 балів (8/14 триочкових).

В іншому поєдинку Цмоки-Мінськ переміг Прометей – 87:84.

Сьогодні на паркеті Надії зійдуться 12:00 СК «Прометей» – БК «Батумі» та
14:30 МБК «Миколаїв» – БК «Цмоки-Мінськ».