МБК «Миколаїв» переможно стартував на домашньому «Турнірі Єдності»

У Миколаєві 28 вересня стартував міжнародний передсезонний Турнір Єдності, в якому господарі в стартовому для себе поєдинку здолали новачка Вищої ліги «Прометей» з Кам’янського – 87:71 (27:17, 27:18, 20:16, 13:20)

Як повідомляє ФБУ баскетболісти Суперліги Парі-Матч зі старту захопили ігрову ініціативу й до останнього домінували на майданчику. До великої перерви Миколаїв уже на 19 очок випереджав гостей. Після третьої чверті різниця лише збільшилася, остаточно розвіявши будь-які сподівання Прометея.

Найкращими в переможців були Адедиран (17 очок) та Дивидюк (15). Щоправда у гостей Куліш набрав 26 балів, а Алферов – 16. У стартовому поєдинку турніру грузинський Бутумі, до якого з Дніпра перейшов Сергій Загреба, поступився другому складу білоруської Цмоки-Мінськ, яка напередодні посіла друге місце на турнірі в Харкові – 67:87.