Кубок світу з фехтування на візках: Тетяна Позняк виборала командну бронзу

Національна паралімпійська збірна команда з фехтування на візках стала третьою за загальною кількістю нагород серед 33-х країн-учасниць кубку світу з фехтування на візках, що з 13 по 17 листопада проходив у м. Амстердам.

17-го листопада, у четвертий день змагань дівчата-шпажистки вибороли бронзу. У складі команди миколаївська спортсменка  Позняк Тетяна (категорія В), Бреус Євгенія (категорія А), Мандрик Наталія (категорія А) та  Федота Олена (категорія В). За вихід у фінал, на жаль, програли росіянкам. Не менш важким був бій за бронзу із представницями Таїланду. І знову ж таки рахунок  44:44. На цей раз фарт був на нашому боці і дівчата вибороли високу бронзову винагороду!

7 медалей, з яких 2 срібні та 5 бронзових нагород –  цим яскравим результатом національна паралімпійська збірна команда з фехтування на візках і завершила сезон-2019.