Корабели зазнають другої поразки поспіль у 2020 році

Черговий поєдинок регулярного чемпіонату України з баскетболу сьогодні, 12-го січня завершився перемогою черкащан над миколаївськими корабелами.

Черкаські Мавпи провели надрезультативну першу десятихвилинку, закинувши у кошик суперника 31 очко, отримавши у відповідь на 12 пунктів меньше.

У другій чверті Мавпи нарощували перевагу, а Миколаїв у статусі наздоганяючої команди намагався нівелювати відставання, але у результаті значних втрат суперника перша половина була зрештою за господарями. 56:42

Після провальної 20-хвилинки миколаївці знайшли в собі сили покращити власну результативність у захисті, майже встановили паритет за кількістю забитих очок, але Мавпи зробили усе можливе аби здобути перемогу у домашніх стінах.

Таким чином, підлеглі Чернія зазнають другу поразку поспіль у 2020 році.

Черкаські Мавпи –  МБК Миколаїв – 97:87 (31:19, 25:23, 20:20, 21:25)

МБК Миколаїв: Петерсон 23, Приймак 13, Адедиран 12, Луценко 10, Брістол 10, Онуфрієв 9, Зотов 8, Давидюк 2.