Херсонці розгромили МФК Миколаїв-2 у матчі 17-го туру Другої ліги

Вчора, 23 жовтня відбувся матч 17-го туру Другої ліги по футболу між дублерами “корабелів” та футболістами херсонського Кристала, який у підсумку розгромив суперника на домашньому майданчику.

Весь перший тайм лідер таблиці не міг зламати опір сусідів з Миколаєва. Але, в компенсований час Кристал все ж повів у рахунку. Цой зі штрафного у центрального кола (Куксенко збив самого ж Цоя, отримавши жовту картку) подав в район 11-метрової позначки, голкіпер зіграв на виході, але Кірєєв красивим ударом в дотик по дузі переправив м’яч в сітку – 1: 0, – про це повідомляє Спортарена.

Другий гол відбувся в середині другого тайму. І знову все почалося зі штрафного: довгою передачею зі своєї половини в гру м’яч ввів Цой, далі Барлад зіграв в «стінку» через правий фланг і в упор «розстріляв» голкіпера – 2: 0. Цой ж і подав кутовий, який призвів до наступного успіху: після «доставки» на ближню стійку м’яч «просочився» далі, і Жовтюк також вразив ціль в упор – 3: 0.

А вже на останніх секундах Кристал класично розіграв вихід три в три. Передача з центру на правий фланг, простріл на протилежний і замикання Мартяна – 4: 0.

Кристал продовжує лідирувати, а Миколаїв-2 опустився з п’ятого рядка на сьомий.

Кристал – МФК Миколаїв-2 – 4: 0

Голи: Кірєєв (45 + 2), Барлад (68), Жовтюк (83), Мартян (90).

Кристал: Герасименко, Жовтюк, Малюк, Лаптєв, Решетов, Цой, Кірєєв, Бондаренко, Мілесін, гливи, Барлад.

МФК Миколаїв: Старченко, Запорощенко, Толгаренко, Пасічник, Порох, Березянський, Бардадим, Куксенко, Сурженко, Росляков, Задерей.

Попередження: Карась (36), Жовтюк (73) – Толгаренко (41), Куксенко (45 + 2), Цвєтков (56), Бардадим (65), Задерей (67, 72).