КДЮСШ «Олімп» підвела підсумки веслувального сезону на відкритій воді за 2019 рік

У вівторок, 17 вересня Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа «Олімп» за участю начальника управління у справах фізичної культури і спорту миколаївської міської ради Олега Машкіна підвела підсумки веслувального сезону на відкритій воді за 2019 рік.

Вихованці «Олімпа» неодноразово тішили перемогами та прославляли Миколаївщину на теренах країни та світу. Майстер спорту України, член збірної національної команди України з веслування на б/к, фіналіст Чемпіонату Світу та Європи, чемпіон України – Беспалько Дмитро,  Гончар Олександр – МСУ, член збірної команди України з веслування на б/к, чемпіон України, Гончар Катерина та Клопов Іван – ставали чемпіонами та призерами чемпіонату України 2019 року.

Почесними грамотами були відзначені тренери спортсменів – заслужений тренер України Левченко Наталія Григорівна та старший тренер Левченко Сергій Геннадійович.

На урочисте підведення підсумків завітав перший заступник начальника порту «Ніка-Тера» Дворник Анатолій Анатолійович, який після привітального слова презентував подарунок веслувальникам КДЮСШ «Олімп» за високі досягнення,  а саме – байдаркy-двійкy NELO та спортивне екіпірування.

 

 

 

Attachment

Leave a Comment

(required)

(required)