Гандболістки “Реалу” провели “відкритий урок” у муніципальному колегіуму

      Сьогодні у Миколаївському муніціпальному колегіумі імені Володимира Чайки відбулося спортивне свято, організоване обласним відділенням Національного олімпійського комітету України.
У рамках Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей та молоді #OlympicLab у гості до учнів п’ятих класів прийшли гравці миколаївського гандбольного клубу жіночої суперліги «Реал» разом із головним тренером Олександром Гурським. Також у своєрідному «відкритому уроці» брали участь вихованки гандбольного відділення ДЮСШ «Спартак», яких у стінах колегіуму тренує заслужений учитель України Федір Граматик. Загалом у спортивному залі, одному з найкращих у місті, зібралося близько сотні людей!
 
 
 
 
П’ятиклашкам було на що подивитися, а юним гандболісткам сподобалося спільне тренування з однією з найкращих команд України. Вони щиро раділи, коли закидали семиметрові у ворота, які захищали голкіпери із суперліги. Запам’ятаються дівчатам і цікаві вправи, виконувати які допомагали їм досвідчені майстри.
 
Родзинкою заходу стала двостороння гра, проведена «Реалом». А після її закінчення майбутні гандбольні зірки з колегіуму отримали подарунки від обласного відділення НОК – футболки, блокноти, щоденники, значки та книгу «Життя у польоті» авторства голови Національного олімпійського комітету України Сергія Бубки.
Зазначимо, що ініціатором та засновником Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей та молоді #OlympicLab є Національний олімпійський комітет України.
 
 
 
#OlympicLab включає шість напрямків, кожний з яких спрямований на реалізацію одного з важливих напрямків діяльності Міжнародного олімпійського комітету – заохотити дітей та молодь всього світу долучитись до здорового способу життя, сприйняти його філософію, жити за олімпійськими цінностями – дружби, досконалості та взаємоповаги, а також залучити іх до занять фізичною культурою та спортом і адаптувати до здорового життя.

Attachment

Leave a Comment

(required)

(required)