Гандболістки Реала двічі зазнають поразки вдома

У Миколаєві завершився восьмий тур гандбольної жіночої Суперліги. Місцевий Реал зустрівся з найтитулованішою командою країни- львівською Галичанкою.

Традиційно подібні зустрічі відзначаються особливою напруженістю та неабияким запалом як на ігровому майданчику, так і на трибунах. І минуле протистояння не стало виключенням.

Наталя Савчин та Христина Бабій першими відзначилися вдалими влучаннями у воротах суперниць. Згодом Шлюхтіна виводить Реал вперед, тим часом 13-ий номер львів’янок встановлює парітет. Надалі Галичанка у позиційній атаці відзначається результативними діями, а  капітан миколаївок виводить Шлюхтіну на вільний кидок і рахунок знову рівний. Саме за таким сценарієм пройшла перша половина 30-хвилинки. Команди грали м’яч в м’яч, не відпускавши одна одну більше ніж на декілька пунктів.

Однак, Галичанка скориставшись чисельною перевагою та прогалинами у захисті суперниць, все ж таки виходить вперед на 4, а згодом і на 7 балів.

На початку другого тайму напад господарів покращив власне становище і скоротив відставання, але з легкої руки Діани Дмитришин Галичанка знову збільшила власну перевагу до +7.

Варто відзначити чудову гру голкіпера Реала. Саме серія сейвів Владислави Граненко не дозволила Галичанці поставити остаточну крапку у цій зустрічі. Але, у підсумку,  здолати лідерів чемпіонату підопічним Наталії Пархоменко так і не вдалося.

Галичанка святкує першу перемогу з рахунком 22:28!

20.12.19. Перший матч: Реал (Миколав) – Галичанка (Львів) – 22:28 (11:18)

Реал: Шлюхтіна 6, Бабій 5, Аксьонова 5, Слободян 2, Козлова 1, Ткаченко 1, Каганець 1, Тримпол 1

Наступного дня, у матчі-відповіді за передбаченим сценарієм події першої зустрічі мали місце і у другій. Всього 6 м’ячів на двох команди забили за 10 хвилин ігрового часу. Згодом Галичанка вирвалась вперед на 3 очки, але миколаївки нівелювали відставання і на 20-ій хвилині рахунок став рівним.

Галичанка увесь час була попереду на декілька м’ячів, але Реал вчасно встановлював цілковитий паритет і гра розпочиналась знов.

Тим не менш, на перерву команди пішли з +3 для гостей. У дебюті другої половини гри Галичанка реалізувала результативний ривок 4:0, натомість Реал спромігся лише на поодинокі влучання за рахунок індивідуальної майстерності свого капітана.

За 10 хвилин до кінця поєдинку Галичанка із комфортною перевагою в +10 поступово довела розпочате до переможного завершення. 

21.12.19. Другий матч: Реал (Миколав) – Галичанка (Львів) – 17:26 (10:13)

Таким чином, львівські гандболістки увозять із Миколаєва 4 очки, а Реал двічі зазнає поразки вдома.

Автор: Еліна Слюсаренко

Attachment

Leave a Comment

(required)

(required)