Галичанка завдає поразки Реалу у першій грі 8-го туру Суперліги

20 грудня у Миколаєві стартував восьмий туру гандбольної жіночої Суперліги. Місцевий Реал зустрівся з найтитулованішою командою країни- львівською Галичанкою.

Традиційно подібні зустрічі відзначаються особливою напруженістю та неабияким запалом як на ігровому майданчику, так і на трибунах. І сьогоднішнє протистояння не стало виключенням.

Наталя Савчин та Христина Бабій першими відзначилися вдалими влучаннями у воротах суперниць. Згодом Шлюхтіна виводить Реал вперед, тим часом 13-ий номер львів’янок встановлює парітет. Надалі Галичанка у позиційній атаці відзначається результативними діями, а  капітан миколаївок виводить Шлюхтіну на вільний кидок і рахунок знову рівний. Саме за таким сценарієм пройшла перша половина 30-хвилинки. Команди грали м’яч в м’яч, не відпускавши одна одну більше ніж на декілька пунктів.

Однак, Галичанка скориставшись чисельною перевагою та прогалинами у захисті суперниць, все ж таки виходить вперед на 4, а згодом і на 7 балів.

На початку другого тайму напад господарів покращив власне становище і скоротив відставання, але з легкої руки Діани Дмитришин Галичанка знову збільшила власну перевагу до +7.

Варто відзначити чудову гру голкіпера Реала. Саме серія сейвів Владислави Граненко не дозволила Галичанці поставити остаточну крапку у цій зустрічі. Але, у підсумку,  здолати лідерів чемпіонату підопічним Наталії Пархоменко так і не вдалося.

Галичанка святкує першу перемогу з рахунком 22:28!

Реал (Миколав) – Галичанка (Львів) – 22:28 (11:18)

Реал: Шлюхтіна 6, Бабій 5, Аксьонова 5, Слободян 2, Козлова 1, Ткаченко 1, Каганець 1, Тримпол 1

Автор: Еліна Слюсаренко

Attachment

Leave a Comment

(required)

(required)