Федорова про срібло на Євро-2019: «Рада, що завершую сезон з медаллю»

Миколаївська стрибунка у воду Олена Федорова три роки не виступала через декрет. У вересні 2018 спортсменка відновила тренування і відібралася в збірну України на чемпіонат Європи-2019 в Києві.  Завоювавши сріблона метровому трампліні (263.45 бала), Олена поділилася своїми враженнями із журналістами xsport:

«Враження – грандіозні. Дуже класно виступати вдома. Вболівальники, підтримка – це неймовірно. Моє повернення після декрету: я з чоловіком радилася, повертатися чи ні. Він сказав: «Спробуй і подивимося, що з цього вийде». Я рада, що сезон я закінчую з медаллю. На наступний рік, думаю, я буду в ще кращій формі і буду радувати уболівальників, тренерів своїми виступами.

Перші три місяці після повернення були найважчими. Я практично три роки не отримувала фізичних навантажень, і мої всі травми почали повертатися. Я почала потихеньку засмучуватися і сумніватися, що у мене вийде, але, чим більше я тренувалася, тим більше я приходила в форму і стала більш впевненою.

Звичайно мені дуже хочеться завоювати олімпійську ліцензію. Це буде на Кубку світу в Японії.

Після фіналу на триметровому трампліні настрою ніякого не було. Нічого не хотілося. Якщо чесно, на наступний день навіть в басейн не хотілося йти, так я засмутилася. Але на метрі я вже більш спокійно стрибала, хвилювання пройшло, і мені вже було легше ».

Attachment

Leave a Comment

(required)

(required)