Баскетболісти Миколаєва програли бій у столиці

Дебютний поєдинок у Суперлізі у новому році “корабели” провели на виїзді проти Київ-Баскета. Підопічні  Айнарса Багатскіса вирвали перемогу у гостей і зробили рахунок 2:2 у очних протистояннях.

Миколаївці першу половину гри залишили за собою з комфортними +7 на свою користь – 39:46.

А ось третя чверть стала вирішальною для Київ-Баскета, який після перерви активізувався у захисті та нападі. У заключні хвилини команда Віталія Чернія намагалася наздогнати суперника і відігралася до робочих -4, але перемогу у підсумку святкували кияни.

Київ-Баскет – МБК Миколаїв 96:91 (22:23, 17:23, 35:17, 22:28)

МБК Миколаїв: Зотов 9 + 6 підбирань + 5 передач, Петерсон 21 + 9 підбирань + 11 передач + 4 перехоплення, Луценко 10 + 6 підбирань, Давидюк 4, Брістол 10, Юрченко, Приймак 26 + 7 підбирань, Адедран 11.