Запоріжжя у овертаймі завдає корабелам 3-ї поразки поспіль

Незмінний капітан корабелів Олексій Онуфрієв після травми з‘явився на майданчику з дебютних хвилин поєдинку у матчі третього поспіль виїзного турне МБК Миколаїв, цього разу проти БК Запоріжжя.

10:2 стартовий відрізок за господарями, дії корабелів у нападі та захисті були безуспішними, натомість один лише Пресслі у запорожців записав у свій актив 6 пунктів.

Тайм-аут Віталія Чернія пішов на користь його колективу, адже по його закінченню Зотов двічі реалізував свої дальні спроби, поява Юрченко також додала активності, але на противагу цьому корабели зробили аж 7 втрат. Наприкінці стартової чверті Давидюк міг скорочувати відставання, але двічі схибив з лінії, у підсумку підопічні Валерія Плеханова відзахищалися та залишили першу чверть гри за собою. 30:21

Однак у другій чверті запорожці не втримали Петерсона та нівелювали свій гандекап. Так, перша половина завершилася з інтригуючим рахунком 54:50.

Оговтавшись після значних втрат запорожці стабілізували захист та пропустили лише 12 очок.

У заключній чверті миколаївці вперше зрівняли рахунок у матчі 81:81, після чого Онуфрієв вперше вивів свою команду вперед. Усього 4 хвилини у корабелів було аби змінити хід гри на власну користь, за цей час команди обмінялися результативними атаками та визначити переможця не змогли.

На останніх секундах за рівного рахунку 89:89 Столлворт схибив та перевів гру в овертайм.

Після 5-хвилинного двобою перемогу святкували гравці Запоріжжя з рахунком 104:99. На жаль майже 40 очок Квентіна Петерсона не допомогли Миколаєву втриматися від третьої поразки поспіль.

Свій наступний матч у чемпіонаті України миколаївський колектив зіграє 19-го січня на виїзді проти Прометея.

БК Запоріжжя – МБК Миколаїв – 104:99  (30:21,24:29,17:12,18:27,15:10)

МБК Миколаїв: Петерсон 39, Зотов 14, Луценко 14, Онуфрієв 12, Адедиран 10, Юрченко 5, Хохоник 2, Приймак 2, Давидюк 1.

Автор: Еліна Слюсаренко