«ВЕРЕС» (РІВНЕ) – МФК «МИКОЛАЇВ» – 3:1 (1:0)

Рівняни дуже  впевнено йдуть до своєї мети, якою є прем’єр-ліга вітчизняного футболу. Вони очолюють турнірну таблицю, набравши 48 очок у 20 матчах. Чемпіонську статистику – 15 перемог, три нічиї і лише дві поразки спробують зіпсувати гості, які поки що знаходяться на п’ятій позиції. Показник корабелів – 36 балів, здобутих у 21 матчі. Те, що гра буде непростою для обох суперників, свідчить не тільки лідерство «Вереса», а також і п’ять останніх поєдинків  муніципалів, в яких вони не зазнали жодної поразки. Звісно, багато що залежить від перших хвилин матчу, адже швидкий гол може додати впевненості команді, яка його заб’є.

Саме так і сталося – після порушення правил на правому фланзі біля кутового прапора проти Дахновського господарі здобули право на стандарт. Роберт Гегедош навісив у штрафний майданчик,  де після обопільної боротьби м’ячем заволодів Дмитро Махнєв, який головою виконав пас на Михайла Сергійчука, якому ніхто не завадив головою ж влучити у порожні ворота – 1:0.

Це сталося на 6-й хвилині, а ще за чотири хвилини Пасіч з 20 метрів спробував подвоїти рахунок, чому завадив Бубенцов. Відповідь гостей також була дуже гострою – на 12-хвилині зі стандарту в 20 метрах від воріт Руслан Паламар вивів на ударну позицію Кравченка, який з 12 метрів перевірив реакцію  Когута.  Останній небезпечний момент першого тайму створили рівняни – Віталій Дахновський з правого флангу навісив на Пасіча, який з 14 метрів пробив у кут воріт – Андрій Бубенцов у падінні відбив м’яч на кутовий удар.

Перша атака другої половини матчу, яку підопічні Іллі Близнюка провели на 46-хвилині,  ледь не завершилась взяттям воріт – Володимир Одарюк з лівого флангу вийшов сам на сам з голкіпером «Вереса»,  який у цій дуелі став переможцем. Але вже за три хвилини гості досягли бажаного – Владислав Росляков головою скинув м’яч у штрафний на Вадима Яворського,  який головою ж переправив шкіряну кулю на Богдана Куксенка, який з 10 метрів висвітив на ігровому табло гольовий паритет – 1:1. Який протримався лише п’ять хвилин.

На 64-хвилині підопічні Юрія Вірта знову вийшли вперед. Стрімка трьохходівка на правому фланзі стала справжнім видовищем – Сергійчук п’ятою відпасував на Пасіча, який вивів Гегедоша на побачення з Бубєнцовим. Роберт обвів свого візаві і закотив мяч у порожні ворота – 2:1.

Миколаївці спробували відновити рівновагу, але більш менш слушна нагода у них була лише одна – на 85-хвилині Сергій Кравченко з меж штрафного пробив у ціль, де надійно зіграв Богдан Когут.

А ось остання атака, яка відбулась в основний час цього протистояння,  потішила вболівальників «Вереса» і, навпаки, засмутила прихильників МФК «Миколаїв». Чергова трьохходівка, в якій були задіяні лише два футболіста – Михайло Шестаков і Геннадій Пасіч, завершилась ідеальним пасом Геннадія на голову Михайла, який з 12 метрів поцілив у кут воріт – 3:1.

У компенсований час автор єдиного гостьового голу Куксенко намагався вдруге «розписатись» у воротах лідера чемпіонату, але його потужний удар з 20 метрів Когут потягнув.

Ця перемога дозволяє «народній команді», якою є «Верес», цілеспрямовано рухатись до елітного дивізіону українського футболу. Що до миколаївців, то вони, незважаючи на поразку, не втратили шансів поборотись за місце на п’єдесталі пошани першої ліги. Яке, в свою чергу, є перепусткою до прем’єр-ліги.