ВАЖЛИВА ПЕРЕМОГА НАД АУТСАЙДЕРОМ

МФК «МИКОЛАЇВ» – «КРЕМІНЬ» (КРЕМЕНЧУК)  – 2:0 (1:0)

«Кремінь», який у 25 поєдинках здобув п’ять перемог, стільки ж матчів зіграв унічию та зазнав 15 поразок, з 20 очками знаходиться у зоні вильоту, Миколаївці ж, навпаки, поки що не втратили шанси завершити чемпіонат на третьому місці, який дає право наступний сезон розпочати у прем’єр-лізі. 40 очок, які команда набрала у 24 (11 перемог, 7 нічиїх та 6 поразок) матчах віддаляють її від харківського «Металіста», який розташувався на третій позиції, на сім балів. Щоправда, 40 очок також набрали луцька «Волинь» та ФК «Альянс» (Липова Долина), але треба додати, що миколаївці п’ять з шести заключних матчів чемпіонату зіграють на домашній арені.

Перший небезпечний момент господарі поля створили на 10-й хвилині. Після подачі Сергія Кравченка з лівого флангу Вадим Яворській головою пробив над поперечиною. Наступна гостра атака миколаївців, датована 38-хвилиною, завершилась взяттям воріт. Богдан Порох з лівого флангу навісив у вратарський майданчик на Володимира Одарюка, який головою відкрив рахунок – 1:0.

На 53-хвилині захисник «Креміня» Мілєсін у своєму штрафному майданчику збив Одарюка. Пенальті, бездоганно виконаний Богданом  Кушніренком, подвоїв перевагу господарів – 2:0. Надалі гра проходила майже без моментів. Але наприкінці матчу гості, як майже весь час   відсиджувались в обороні, провели майже гольову атаку. Сергій Білоус вийшов сам на сам з Андрієм Бубенцовим, який зберіг свої ворота «сухими». Перемога з рахунком 2:0 залишає підопічним Іллі Близнюка шанси на місце на п’єдесталі пошани. Тим більше, що з п’яти матчів, які залишились до завершення чемпіонату, чотири миколаївці проведуть на домашній арені.