«Реал» поступився «Дніпрянці» в першому матчі серії за «бронзу» Суперліги

7-го травня в Херсоні відбувся перший матч бронзової серії плей-оф у чемпіонаті України з гандболу серед жіночих команд. Місцева команда обіграла миколаївський Реал і повела в серії з рахунком 1:0.

Для підопічних Наталії Пархоменко даний поєдинок виявився відверто невдалим. Гандболістки Реалу були в ролі наздоганяючих як в першому, так і в другому таймі. Після перерви вдалося налагодити гру та зменшити перевагу суперниць з семи до двох м’ячів, але переломним моментом гри стало вилучення Ірини Нікіфорук, після якого Дніпрянка активізувалася і усіма силами довела протистояння до бажанної перемоги.

Дніпрянка (Херсон) – Реал (Миколаїв) – 26:22 (14:8)

Дніпрянка: Дябло 8, Гречка 5, Іщенко 4, Кандибей 3, Калигіна 3, Трубіцина 1, Лисенко 1, Чернявска 1.

Реал: Бабій 8, Аксьонова 6, Донець 3, Трімпол 3, Каганець 2.

Другий матч, який стане останнім шансом миколаївок аби заволодіти довгоочікуваними медалями відбудеться 10-го травня у місті Южний о 12:30.