ПРИКРА ПОРАЗКА НА ФІНІШНІЙ ПРЯМІЙ

МФК «МИКОЛАЇВ» – «ПОЛІССЯ» (ЖИТОМИР)  – 0:1 (0:0)

Миколаївці на фініші чемпіонату приємно тішать своїх вболівальників. Вони зуміли у шести матчах поспіль здобути п’ять перемог і одну гру звести внічию. Це дозволило підопічним Іллі Близнюка за два тури до завершення чемпіонату набрати 52 очки і впритул наблизитись до харківського «Металіста», який посідає третє місце. Яке, в свою чергу, надає право наступний ігровий сезон розпочати в прем’єр-лізі. Також на вихід до вітчизняної футбольної еліти, крім, власне, Миколаєва та Харкова, претендує і волочиський «Агробізнес», який відстає від своїх суперників на одне і два очки відповідно. Те, що в останньому матчі чемпіонату аграрії в очному протистоянні зійдуться с корабелами, більш на руку, звичайно, харків’янам. Які свою завершальну зустріч проводять на домашній арені з ВПК «Агро» – клубом з нижньої частини турнірної таблиці. Одразу за яким розташувалося житомирське «Полісся» – сьогоднішній суперник муніципалів. Для продовження боротьби за медальний п’єдестал миколаївцям потрібно тільки вигравати.

Перший небезпечний момент цього протистояння стався на 17-й хвилині. Миколаївець Кравченко з правого флангу виконав передачу на Куксенка, який з 12 метрів пробив над поперечиною. За хвилину Владислав Охрончук з 20 метрів ударив поряд зі стійкою. А ще через 4 хвилини Володимир Одарюк з правого флангу прострілив на Кравченка, який з меж воротарського майданчика не зумів відкрити рахунок – м’яч пролетів поруч зі штангою. Незадовго до перерви Богдан Куксенко з лівого флангу навісив на все того ж Сергія Кравченка, удар якого з 13 метрів став здобиччю голкіпера Антона Яшкова.

Перший же гострий випад другого тайму, який організували гості, приніс результат. Швидка атака по лівому флангу на 55-й хвилині завершилась пасом на Іллю Повалія, який виконав простріл у воротарський майданчик на Островського. Денис, залишившись сам на сам з кіпером корабелів Андрієм Бубенцовим, без роздумів пробив у незахищений кут воріт – 0:1. Миколаївці намагались одразу відповісти, але суперник діяв дуже грамотно, не дозволяючи створити небезпеки біля власних воріт. Тільки на 65-й хвилині Богдан Кушніренко зумів з 22 метрів пробити над поперечиною. А за хвилину приблизно туди ж, тільки з 15 метрів. «стріляє» Вадим Яворський.  Останній шанс врятувати бодай нічию намагався Владислав Войцеховський, який з меж штрафного майданчика ударив також вище воріт.

Мінімальна перемога підопічних екс-наставника МФК «Миколаїв» Сергія Шищенка нівелювала всі потуги господарів поля завершити чемпіонат на бронзовому п’єдесталі пошани і зустріти новий футбольний сезон у прем’єр-лізі. Це стало відомо після того, як надійшла звістка з Кременчука, де місцевий «Кремінь» зазнав розгромної поразки з рахунком 0:4 від харківського «Металіста», який за тур до завершення чемпіонату виборов бронзові медалі першої ліги та пробився до елітного дивізіону вітчизняного футболу.

В останньому 30 турі ігрового сезону 2020-2021 років підопічні Іллі Близнюка зійдуться у Волочиську зі своїм прямим конкурентом за четверте місце –  «Агробізнесом». Миколаївців влаштують, як перемога, так і нічия. Поразка ж буде означати, що муніципали у підсумковій турнірній таблиці посядуть п’яту позицію.