ПОЗИТИВНИЙ РОЗГРОМ В ГОРІШНІХ ПЛАВНЯХ

ФУТБОЛ. ПЕРША ЛІГА. «ГІРНИК-СПОРТ» (ГОРІШНІ ПЛАВНІ) – МФК «МИКОЛАЇВ» – 0:3 (0:2)

Лише два очки розділяють суперників, які зіграли по 19 матчів. Миколаївці поки що знаходяться на шостому місці, маючи у своєму активі 30 залікових балів. «Гірник Спорт», який набрав 28 очок, розташувався на восьмій позиції.

Перший  небезпечний момент створили гості – на 7-й хвилині Кравченко по правому флангу увірвався в штрафний майданчик і завдав удару, який накрив воротар господарів. Сергій також міг забивати на 12-хвилині, коли після пасу Одарюка він з 12 метрів знову не переграв Жмурка, який відбив м’яч за лінію воріт.  Кутовий у виконанні Куксенка  знайшов голову Кушніренка, який влучив у поперечину.  Черговий свій  момент миколаївці не використали на 25-хвилині – Кравченко з декількох метрів бив у ціль, але знову на шляху м’яча був кіпер «Гірника».  Відповідь господарів була майже гольовою. На 30-й хвилині, після стандарту з правого флангу нападник  гірників Вентура  в межах воротарського  майданчика влучає в руку капітана гостей Кушніренка. Футбольний пенальті, в якому зійшлись Єгор Твердохліб та Андрій Бубенцов, завершився сейвом миколаївського голкіпера.  А за десять хвилин підопічні Ігоря Жабченка  у власному штрафному майданчику збили Сергія Кравченка. Богдан Кушніренко з 11-метрової позначки  був безжальним – 0:1.

Остання гостьова атака першого тайму також стала результативною – Кравченко з лівого флангу віддав пас на Володимира Одарюка, який з меж штрафного пробив у сітку воріт – 0:2.

Перший небезпечний момент другої половини матчу ледь не завершився голом у ворота гостей. На 66-й хвилині Руслан Дедух з 40 метрів пробив повз Бубенцова, який чомусь побіг на перехоплення,  і тільки відчайдушний ривок Темура Парцванії не дозволив м’ячу опинитись у воротах.  Відповідь гостей також була гострою – після кутового з лівого флангу Кушніренко з меж воротарського майданчика головою пробив у ціль і тільки блискуча реакція Жмурка врятувала гірників від третього забитого м’яча. Який все ж таки відбувся на 81-хвилині. Після помилки суперника Одарюк з лівого кута штрафного віддав м’яч на Владислава Рослякова, який поцілив у майже порожні ворота – 0:3! Ця розгромна перемога ніяк не вплинула на турнірне становище МФК «Миколаїв», який поки що залишається на шостому місці.