ПЕРША ВЕСНЯНА ПОРАЗКА . «МЕТАЛІСТ-1925» (ХАРКІВ) – МФК «МИКОЛАЇВ» – 1:0 (1:0)

ФУТБОЛ. ПЕРША ЛІГА

ПЕРША ВЕСНЯНА ПОРАЗКА

«МЕТАЛІСТ-1925» (ХАРКІВ) – МФК «МИКОЛАЇВ» – 1:0 (1:0)

Перший матч весінньо-літньої частини чемпіонату миколаївці грали в гостях з харківським «Металістом-1925». Обидва клуби на зимове міжсезоння пішли з абсолютно рівними показниками – 7 перемог, 4 нічиї та 4 поразки, які дозволили командам набрати по 25 очок та посісти 5-6 місце. Але 15 березня «Металіст» з рахунком 2:1 переграв ФК «Альянс» (Липова Долина) і відірвався від корабелів на 3 бали.

Вже на другій хвилині господарі ледве не відкрили рахунок – Дерек з правого флангу вийшов сам на сам з голкіпером Андрієм Бубенцовим і пробив поряд зі стійкою. Наступна ж гостра атака металістів, яка сталась на 13-й хвилині, завершилась порушенням правил та штрафним ударом з лівого флангу. Навіс Батюшина знайшов голову Михайла Шершня, який пробив без шансів для Бубенцова – 1:0. А ще за 2 хвилини Дмитренко вивів Дерека на друге побачення з миколаївським кіпером, який зумів стати переможцем цієї дуелі.

На 18-й хвилині гості нарешті вперше пробили в ціль, але удар Володимира Одарюка з 20-метрів став легкою здобиччю стража харківських воріт.

За хвилину невгамовний Фрейтас Рібейро Дерек ледве знову не опинився один на один з Бубенцовим, чому завадив відбивший м’яч на кутовий Порох. А на 21-й хвилині миколаївець Сула з 22-х метрів пробив під поперечину і тільки відмінна реакція Дениса Сидоренка врятувала господарів від неприємностей. Реальний шанс відновити ігрову інтригу забитим голом гості мали на 28-й хвилині, коли після передачі Войцеховського з лівого флангу Дмитро Сула влучив у поперечину. Другий подібний момент міг реалізувати на 33-й хвилині пробивший під ту ж поперечину Руслан Паламар, якому завадив кіпер «Металіста». Відповідь господарів також була майже гольовою, але черговий двобій Дерека – Бубенцова знову виявився не на користь харківського бразильця.

Перший гольовий випад другого тайму був за гостями, які просто зобов’язані були зрівнювати рахунок. На 60-й хвилині Владислав Войцеховський виконав простріл на Сергія Кравченка, який не зумів влучити у порожні ворота, перевірив на міць штангу. За 3 хвилини металіст Максим Жичиков з правого флангу вийшов на рандеву з миколаївським кіпером, який вкотре врятував свою команду від забитого м’яча. Надалі підопічні Валерія Кривенцова ще тричі намагались подвоїти рахунок, але два удара Дерека були заблоковані Бубенцовим, а Блажко з меж воратарського майданчика головою пробив поруч зі стійкою.

Ця мінімальна перемога дозволила «Металісту» відірватись від свого сьогоднішнього суперника на 6 очок.