ПЕРЕМОГА БЕЗ ПРЯМОЇ ГЛЯДАЦЬКОЇ ПІДТРИМКИ

ПЕРША ЛІГА

МФК «МИКОЛАЇВ» – «АЛЬЯНС» (ЛИПОВА ДОЛИНА) – 2:0 (2:0)

Перед цим матчем «Альянс» випереджав свого суперника на одне очко, маючи у своєму активі 26 балів і посідаючи 8 місце. Миколаївці розташувались на 9-й турнірній позиції. При цьому обидва клуби зіграли по 16 матчів. Отже, перемога господарів дозволяла їм, як мінімум,  обійти своїх опонентів. Локдаун залишив команду без прямої підтримки глядачів, які, тим не менш, гучно вболівали за МФК «Миколаїв» за межами стадіону.

Перший удар матчу в бік воріт наніс миколаївець Нечипоренко, який зі стандарту біля штрафного майданчика пробив в двох метрах від хрестовини. Це сталося на 8-й хвилині, а за 15 хвилин зі штрафного, призначеного в 35-метрах від воріт, Порох ударив впритул стійки.  Черговий штрафний на 35-й хвилині у виконанні господарів ледь не став гольовим – Станіслав Нечипоренко з 30 метрів поцілив у штангу. Кульмінацією всіх цих гострих моментів стала атака на 39-й хвилині по правому флангу, яка завершилась навісом Кулінича в штрафний майданчик на Кравченка, який головою переадресував м’яч на голову ж відкрившого рахунок Одарюка – 1:0.

Остання атака першого тайму також стала успішною для підопічних Іллі Близнюка. І знову головними діючими особами стали Одарюк та Кравченко. Володимир з лівого флангу виконав ідеальний простріл на   Сергія, який з 5 метрів не залишив шансів голкіперу «Альянса»  Важинському – 2:0.

56 хвилина другого тайму могла зняти всі питання про переможця цього матчу, але штрафний  удару з 22 метрів, який бездоганно виконав  Нечипоренко, не застав зненацька Ярослава Важинського. А за 8 хвилин чудову нагоду забити третій м’яч  упустив Росляков, який з 10 метрів пробив поруч зі стійкою. На 89-й хвилині Темур Парцванія з 20 метрів також «стріляє» близько до штанги.

В останній атаці матчу капітан МФК «Миколаїв» Сергій Кравченко міг відзначитись дублем, але під його удар з меж вратарського майданчика кинувся захисник гостей, який не дозволив господарям поля здобути розгромну перемогу. Вони виграли з рахунком 2:0 і поліпшили своє турнірне становище, піднявшись на шосте місце.