ОЛІМПІЙСЬКИЙ ФЛЕШМОБ

 

Під час святкування Міжнародного Олімпійського дня відбувся всеукраїнський загальнонаціональний флешмоб «Олімпійська зарядка».

В Миколаєві до цього урочистого спортивного заходу долучились вихованці школи вищої спортивної майстерності на чолі з заслуженим майстром спорту України Оленою Буряк.

Ця спортивна школа є однією з найкращих в Україні, адже в її стінах підготовлено чимало знаменитих спортсменів – переможців та призерів чемпіонатів Європи, світу та Олімпійських ігор. Тут розпочинали свій зірковий спортивний шлях олімпійський чемпіон Олександр Абраменко (фрістайл), бронзові призері Олімпійських ігор Вікторія Стьопіна (легка атлетика), Ілля Кваша (стрибки у воду), Сергій Білоущенко (академічне веслування).

Учасниками найпрестижніших стартів планети ставали веслувальники – академісти Тетяна Колеснікова, Олена Буряк, Віктор Гребенніков, Антон Холязніков, Андрій Шпак, стрибунка у воду Олена Федорова, велосипедисти Андрій Гривко та Єлізавета Бочкарьова, фрістайлістка Ольга Волкова.

Ініціатором Олімпійської зарядки виступило регіональне відділення НОК України в Миколаївській області, яке очолює Дмитро Фалько.

Розпочинаючи це дійство, Олена Буряк привітала його учасників – вихованців відділення ШВСМ з академічного веслування та веслування на байдарках та каное наступними словами:

«Сьогодні Україна святкує Олімпійський день, і давайте ми, як майбутні олімпійці долучимося до цього флешмобу і трохи потанцюємо і підзарядимося».

Взагалі цей флешмоб, який розробила олімпійський бронзовий призер з художньої гімнастики Ганна Різатдінова, пройшов у дуже веселій та дружній атмосфері.  Майже чотири хвилини Олімпійської зарядки потішили всіх – як ведучу, так і учасників цього унікального спортивного заходу. Сама Олена Буряк, яка є багаторазовою чемпіонкою та рекордсменкою світу з веслування на ергометрах, а також має у своєму активі декілька нагород чемпіонату Європи та Кубку світу з академічного веслування, була у доброму гуморі.

По завершенню цього свята олімпійського спорту всі його учасники отримали подарунки від регіонального відділення НОК України в Миколаївській області.

Attachment

Leave a Comment

(required)

(required)