Ольга Харлан у Миколаєві виграла «Всеукраїнські змагання найсильніших»

Сьогодні, 24-го січня у Миколаєві пройшов черговий етап Кубка України – Всеукраїнські змагання найсильніших.

Особисті змагання серед дорослих відбувалися у спортивному комплексі миколаївської СДЮСШОР з фехтування.

Знаковою подією для міста став приїзд на змагання прославленої уродженки Миколаєва, олімпійської чемпіонки Ольги Харлан, яка зрештою здобула беззаперечну перемогу за підсумками двобоїв.

На шляху до перемоги Харлан здолала колег по національній збірній: у півфіналі двома уколами поступилася 15:13 Аліна Комащук, яка посіла третю сходинку переможного п’єдесталу. У фіналі Олена Вороніна (Київ) програла Харлан з розгромним рахунком 15:8.

Серед чоловіків першість здобув Дмитро Пундик (Нетішин), друге місце у киянина Олексія Стеценко, третя  сходинка залишилася за киянином Іваном Писаренко.

Автор: Еліна Слюсаренко