Ніко-Баскет на виїзді двічі переграв Політехнік

Дебютні матчі у новому 2020 році Ніко-Баскет провів на виїзді проти харківського Політехніку. За підсумками спарених поєдинків миколаївці на завершення першого кола Вищої ліги двічі переграли суперників.

У першому матчі Ніко-Баскет зайняв позицію лідера зі стартових хвилин, про що свідчить відрив у 13 пунктів  наприкінці першої половини гри. Не зважаючи на те, що третю чверть виграв Політехнік, набраних очок у Ніко-Баскета було вдосталь, аби з комфортною перевагою розпочати заключну чверть.

Під час останніх 10 хвилин гри підлеглі Валентина Берестнєва жодного разу не втратили лідерські позиції та й майстерність гравців вищої ланки у миколаївців далась взнаки, тож у підсумку першої зустрічі гості святкували перемогу з рахунком 103:82.

Політехнік – Ніко-Баскет – 82:103 (22:26, 17:26, 26:21, 17:30)

«Ніко-Баскет»: Боднар 26+10, Ожегов 23, Заплотинський 19+12, Гарбар 11, Штанько 6, Лук’ян 6, Лихой 5, Шепіль 4, Пашкевич 3.

У матчі-відповіді харків’яни були націлені на реванш. Вигравши стартове вкидання, Політехнік відкрив рахунок у матчі зусиллями свого капітана Сергія Кузнецова.  Ривок 5:0 від підопічних  Тимура Арабаджи був яскравим, але не досить впевненим, адже миколаївці згодом не лише наздогнали, а завдяки влучним дальнім спробам від Шепіля та Боднара переграли опонентів.

Питання про переможців було ще досі не вирішене. Хоча у третій чверті харків’яни вийшли вперед на +12 пунктів, у заключній чверті Ніко-Баскет змінив хід гри на власну користь. Запорукою успіху став досвід Шепіля, Боднара, Заплотинського та Лук’яна, а ось харків’яни навпаки свої снайперські якості на заключних хвилинах розгубили.

Політехнік – Ніко-Баскет – 69:75 (23:24, 12:6, 22:2412:21).

«Ніко-Баскет»: Боднар 23+8, Ожегов 14, Шепіль 13, Заплотинський 12+10, Лук’ян 9, Штанько 5.

Автор: Еліна Слюсаренко