НЕВДАЛИЙ ВОЯЖ В ЗАКАРПАТТЯ

«ГАЛИЧАНКА» (ЛЬВІВ) –  «РЕАЛ» (МИКОЛАЇВ) –  29:24 (13:10)

«КАРПАТИ» (УЖГОРОД) – «РЕАЛ» (МИКОЛАЇВ) – 35:33 (18:16)

Другий фінальний тур суперліги реалістки почали з другого місця, яке вони вибороли після першого домашнього  туру.

Львівська «Галичанка» майже забронювала собі золоті нагороди, а ось за срібло точиться драматична боротьба між миколаївським «Реалом» та ужгородськими «Карпатами», на майданчику яких і стартував згаданий вище тур. Поки що суперників розділяє лише одне очко на користь «Реалу», і, скоріш за все, в очному протистоянні буде вирішено, хто розпочне заключний третій тур з більш високої турнірної позиції.

В перший ігровий день підопічні Наталі Пархоменко зійшлись з «Галичанкою». Діючи чемпіонки, вони ж фаворитки сезону, намагались зі старту зробити зручний для себе гольовий гандикап, але на результативні дії Анастасії Мелекесцевої, Тетяни Поляк та Юлії Головко реалістки відповідали здебільшого влучними кидками  свого лідера Світлани Аксьонової. На перерву суперники пішли за рахунку 13:10 на користь львів’янок. Другий тайм пройшов з невеликою перевагою Віталія Андронова, які зуміли збільшити існуючий відрив ще на 2 м’ячі. У підсумку «Галичанка»  здобула перемогу з рахунком 29:24 і, таким чином, майже на 100% забронювала собі сьомий поспіль вітчизняний гандбольний Олімп.

Наступного дня «Реал» протистояв господарям туру – «Карпатам». Це була гра за проміжне друге місце. Більш того – у разі перемоги миколаївського клубу він на 3 очки випереджав закарпатських гандболісток і впритул наближався до срібного п’єдесталу пошани, який виборов за підсумками минулого сезону. У разі ж програшу реалістки втрачали друге місце. Нічия, у свою чергу, залишала суперників на попередніх позиціях.

Гандбольна драма розпочалась в перших хвилин матчу. Ніхто не бажав поступатись, і більшість атак суперників завершались забитими м’ячами. У складі господарок результативно діяли Карина Колодюк, Яна Готра і Карина Байрак. Реалістки Альона Божко, Дар’я Каганець та Світлана Аксьонова, у свою чергу, раз-по-раз залишали у ролі статиста ужгородського голкіпера Єлізавету Воронько. Ближче до перерви підопічні Віктора Чернова зуміли відірватись на два м’ячі і на відпочинок пішли за рахунку 18:16. Другий тайм пройшов у рівній боротьбі. Миколаївські гандболістки декілька разів впритул наближались до суперниць, але, врешті решт, знову пощастило не їм. Фінальна сирена зафіксувала майже мінімальну – 35:33 перемогу «Карпат». Які на один заліковий бал обійшли «Реал» у турнірній таблиці. Відтепер, скоріш за все, боротьба за нагороди срібного та бронзового ґатунку продовжиться в останньому третьому фінальному турі, який відбудеться у Львові.