НА ШЛЯХУ ДО ФІНАЛЬНОЇ ТРІЙКИ

ТНУ ДЮСШ №21 – «Реал» (Миколаїв) – 24:33 (13:18)

Пандемія коронавірусу внесла корективи у проведення національного гандбольного чемпіонату в елітному жіночому дивізіоні. Тому деякі матчі доводиться грати набагато пізніше запланованого часу. Саме через це чотири зустрічі поспіль «Реал» грав зі столичним ТНУ ДЮСШ №21. Як відомо,перші два поєдинки завершились впевненою перемогою діючих срібних призерок України з рахунком 28:13 та 22:31.

Суттєва різниця у класі була відчутна і у наступному матчі. Зі старта взявши гру під свій контроль, гості, у складі яких найбільш результативно діяли Владислава Слободян та Ольга Шлюхтіна, поступово збільшували перевагу, яка перед перервою склала 5 м’ячів. В другому таймі реалістки продовжували діяти доволі результативно, і не дозволили суперницям, найкращими гравцями яких були Софія Голинська та Олександра Радченко, чинити гідний опір. «Реал» здобув третю перемогу поспіль, цього разу з рахунком 24:33. Найкращим снайпером зустрічі стала Владислава Слободян, яка закинула дев’ять м’ячів. По 6 голів на рахунку Ольги Шлюхтіної та іі київських візаві Софії Голинської та Олександри Радченко.

«Реал» (Миколаїв) – ТНУ ДЮСШ №21 – 40:15 (23:9)

Друга зустріч, в якій номінальними господарями були вже миколаївські гандболістки, дуже засмутила їх суперниць. Адже вони зазнали відчутної поразки. В першу чергу за рахунок того, що у складі «Реала» на позіції снайперів майже без помилок діяло шість гравчинь. Наталля Ситенька, Ольга Шлюхтіна, Анастасія Дереклєева, Лілія Рябоконь, Катерина Тримпол, Юлія Макарова постійно тримали у напрузі голкіпера номінальних гостей Вікторію Кулік. А ось Владислава Слободян цього разу трохи збавила оберти, відзначившись трьома голами. Як і раніше, до перерви всі питання відносно переможця були зняті. Адже відрив у 14 м’ячів говорив сам за себе!

У другій 30-хвилинці лідерство «Реала» з кожною хвилиною зростало. Киянки виглядали вкрай розгубленими, і тільки Олександра Майданник не впадала у відчай, з сімома голами ставши найкращою голеадоркою у складі своєї команди. Стільки ж закинутих м’ячів у найкращого бомбардира номінальних господарок Наталлі Ситенької.

Перемога з рахунком 40:15 дозволила «Реалу» піднятись на третє місце турнірної таблиці і загострити ситуацію у боротьбі за попадання до фінальної трійки.