Миколаївський «Реал» – володар бронзових нагород Кубку України!

В ужгородському спорткомплексі Юність відбулися фінальні матчі в рамках Кубку України з гандболу серед жіночих команд.

Долею жереба в півфінальному матчі миколаївському Реалу протистояли ужгородські Карпати. Номінальні господарі краще суперника демонстрували реалізацію власних моментів і не без зусиль Яни Готри довели поєдинок до переможного кінця.

18 травня. 1/2 «Реал» (Миколаїв) – «Карпати» (Ужгород) 21:28 (7:12)

«Реал»: Каганець 7, Аксьонова 5,Червякова 4, Ситенька 2, Бабій 1, Донець 1, Рябокінь 1.

«Карпати»: Готра 8, Безрукова 5, Лезинська 3, Мелексецева 3, Купчак 3, Байрак 2, Шипляк 2, Гававка 1, Макаренко 1.

В іншій півфінальній парі чемпіон країни – львівська Галичанка на досвіді впоралася з Дніпрянкою і таким чином знову підвела завзятих противників до бронзової гри за третє місце.

З непритаманною на цей раз холоднокровністю для южого дербі підопічні Наталії Пархоменко відкрили рахунок в матчі і крокували вперед з перевагою в 2 м’ячі. Не довго думаючи голеадор Дніпрянки Анна Дябло зрівняла рахунок, реалізувавши штрафні кидки. У Реала Донець, Борейчук, Аксьонова продовжили забивати і тільки к 25-й хвилині першого тайму херсонки вперше вийшли в лідери з мінімальною, але перевагою в 2 бали. Проте, на перерву команди пішли за рівного рахунку 12:12.

В стартові хвилини другого тайму Реал переломив хід протистояння динамічним темпом і налагодженою лінією атаки. Миколаївська команда лідирувала з +6 і пожежу на майданчику спробував загасити тандем Милославських, після якого наступні 15 хвилин південного дербі були не менш напруженими.

Іщенко піймавши гольовий кураж не залишила від переваги Реала практично не сліду і тут своєчасно в гру вступила Іра Нікіфорук, сейви якої допомогли Реалу зберегти лідерство на майданчику в заключні хвилини зустрічі. Також варто відзначити незмінного лідера миколаївського колективу, кращого бомбардира Суперліги – Світлану Аксьонову, яка не зважаючи на пошкодження записала в свій актив 11 влучних кидків.

Тим часом капітан Реала Діана Червякова за лічені секунди до фінальної сирени прекрасним кидком в повітрі знімає питання про бронзових володарів медалей Кубку України.

19 травня, матч за 3 місце: «Дніпрянка» (Херсон) – «Реал» (Миколаїв) 26:30 (12:12)

«Дніпрянка»: Іщенко 9, Дябло 8, Третіна, Мінєєва 4, Лисенко 3, Трубіцина 1, Кандибей 1.

«Реал»: Аксьонова 11, Бабій 6, Червякова 6, Донець 4, Борейчук 2, Каганець 1.

Автор: Еліна Слюсаренко