Миколаївська шаблістка виграла домашній чемпіонат України серед юніорів

Миколаївська шаблістка Олександра Бондар виграла домашній чемпіонат України серед юніорів.

Господарка доріжок впевнено пробилась у півфінал, де вибила з боротьби харків’янку Дар’ю Гонцову (15:7). У вирішальному поєдинку Бондар зустрілась із ще однією представницею Миколаєва Валерією Проченко, яка у своєму півфіналі перемогла киянку Лідію Домбровську (15:4), про це повідомляє НФФУ.

У фіналі ж змагань Проченко і Бондар продемонстрували затяжну й запеклу боротьбу. У результаті сильнішою виявилась лідерка національного юніорського рейтингу Олександра, яка здобула звитягу з рахунком 15:14.

На наступний день миколаївські шаблістки, серед яких була і Бондар, також завоювали золото турніру. Команда «Миколаїв-1» (Олександра Бондар, Валерія Проченко, Дарина Бульба і Дубова Анна) у фінальній зустрічі виграла з рахунком 45:42 в представниць столиці Софії Головкіної, Лідії Домбровської, Ірини Купових і Єлизавети Мельничук.

Бронза чемпіонату залишилась за збірною «Миколаїв-3», за яку виступали Анастасія Шишкіна, Ольга Гладун, Софія Полонко й Ольга Ківало.