МФК «Миколаїв» вдома поступився Балканам

У неділю, 29 вересня в рамках 11-го туру Першої футбольної ліги України на верхньому полі Центрального міського стадіону відбувся матч, в якому Балкани здобули першу виїзну перемогу в сезоні, обігравши місцевих корабелів. 1:2

Гості активізувалися з дебютних хвилин поєдинку, створивши чимало гольових моментів, призвести їх до логічного завершення вдалося лише наприкінці першого тайму. 0:1

Після перерви підопічні Сергія Шищенко зрівняли рахунок зусиллями Бугая, якому вдалося переграти Паламарчука під час виконання штрафного удару, і зрештою на цьому результативність миколаївців добігла кінця. Що стосується гостей, то футболісти із селища Заря Одеської області спромоглися забивати ще і з рахунком 1:2 записали у власний актив першу перемогу на виїзді у сезоні.

16:00. м. Миколаїв. Центральний міський стадіон. 450 глядачів

МФК Миколаїв – Балкани (Зоря) – 1:2

Голи: Бугай, 67 (пен.) – Антюх, 43, Саламаха, 85

Миколаїв: Старченко, Попов (Кіричук, 50), Кушніренко, Білик, Горват, Вітенчук, Панасенко (Рогозинський, 46), Ковальов© (Берко, 75), Семенина (Сондей, 58; Радченко, 80), Бугай, Войцеховський.

Балкани: Паламарчук, М.Златов©, Саламаха, Ільницький, Опря, Серденюк, К.Пархоменко (Чернишов, 60), Гаврилюк, Антюх (Гранчар, 77), Захаревич (Болокан, 90+2), Паламар (Георгієв, 75).

Попередження: Гаврилюк, 15; Опря, 60; Сондей, 68; Паламарчук, 68; Берко, 78; Рогозинський, 81; Болокан, 90+4