МФК Миколаїв розіграв нічию з аутсайдерами Першої ліги

У 14-му турі Першої футбольної ліги на полі зустрілися МФК Металург та МФК Миколаї, в якому першими забили гості. На 20 хвилині Бугай пробив без шансів для Леонідова — 0:1.

Запоріжці після пропущеного м’яча додали у швидкості й свого досягли у другому таймі.  На 77 хвилині Крюков нічого не зміг зробити з пострілом у ближній кут із відскоком від газону від Лихобабенка. 1:1

У підсумку нічия, Металург перериває свою п’ятиматчеву серію поразок, а Миколаїв під керівництвом нового тренерського штабу здобуває мінімальні очки на виїзді.

МФК Металург – МФК Миколаїв – 1:1

Голи: Сарапо (53, не реалізував пенальті) Ліхобабенко (77) – Бугай (20, п).

МФК Металург: Леонідов, Білоусов, Дьяченко, Сарапо, Мягков, Трояновський, Могильний (Ліхобабенко 49), Кропив’яний, Ковальчук (Загоруйко 59), Сачко, Черній (Петров 74)

МФК Миколаїв: Крюков, Горват, Березянський, Сартіна, Попов, Куксенко (Росляков 46), Сондей (Рогозінський 19), Ковальов (Панасенко 68), Кравченко, Бугай (Семенина 53), Войцеховський.

Попередження: Дьяченко (29), Сачко (70) – Сондей (3).