МБК Миколаїв вдома програв Дніпру в поєдинку регулярного чемпіонату Суперліги

МБК Миколаїв вдома програв Дніпру в поєдинку регулярного чемпіонату Суперліги Парі-Матч – 73:80.

Команди в різному статусі підійшли до очного поєдинку в чемпіонаті України. Один з головних фаворитів сезону «Дніпро» зазнав домашньої поразки від дебютанта Прометея. Натомість Миколаїв після двох поразок на старті здобув вдома проти Харківських Соколів першу перемогу.

Однак емоційного піднесення господарям вистачило лише на стартову чверть, у якій вони захопили незначну перевагу. Уже з другої 10-хвилинки гості перехопили контроль за ходом боротьби. Поступово Дніпро вийшов вперед за основними статистичними показниками та в рахунку.

Миколаїв – Дніпро – 73:80 (16:12, 14:29, 26:19, 17:20)

Миколаїв: Приймак 16о+6пд, Луценко 15о+5пд, Адедиран 10, Зотов 9о+6пр, Онуфрієв 8о+5пд, Брістол 7о+7пд, Давел 4, Хохоник 4, Давидюк, Юрченко.

Дніпро: Санон 16, Дугат 12о+6пд, Корнієнко 9о+13пд, Шундель 8, Тимофеєнко 7о+7пд, Фесенко 7о+5пд, Закурдаєв 7, Чумаков 7, Глєбов 4, Коломойський 3