МБК «Миколаїв» програв в Одесі

Баскетбол. Чемпіонат України. Cуперліга.

10 лютого. БК «Одеса» – МБК «Миколаїв» – 75:66 (18:17, 21:15, 16:18, 20:16). СК “Динамо”. 270 глядачів.
БК «Одеса»: Лейманіс – 20, Агафонов, Келлісон – по 13, Фіцпатрік – 11, Шепард – 10+11 підбирань, Лауріс – 4, Гутман, Марченко – по 2.
МБК «Миколаїв»: Крик – 16, Радунич – 13, Кожем’якін – 11, Барніс – 10, Уолкер, Херст – по 6, Тищенко – 4.

Це був перший матч Віталія Чернія після повернення на посаду головного тренера МБК “Миколаїв”. До великої перерви його команда зробила ставку на кидки через дугу і не дозволяла супернику далеко відірватись у рахунку. Після трюльника Кожем’якіна гості у середині другого періоду навіть вирвалися вперед (27:28), проте провалили кінцівку чверті.

У третій та четвертій десятихвилинках БК «Одеса» утримував відрив у рахунку, не дозволивши миколаївцям підібратися до себе ближче, ніж на три пункти. А у підсумку 75:66.

МБК «Миколаїв» зіграв 22 матчі, у нього, як і раніше, лише шість перемог і останнє місце в турнірній таблиці. 12 лютого команда Віталія Чернія мала грати в Южному з «Хіміком», однак цей поєдинок перенесено через спалах коронавірусу у суперника.