МБК Миколаїв несподівано віддав перемогу дніпрянам

У неділю, 15-го грудня баскетболісти МБК Миколаїв провели виїзну зустріч регулярного чемпіонату України Парі Матч проти дніпрян.

Господарі  відверто невдало розпочали гру у домашні стінах, за дві хвилини ігрового часу корабели 4 рази влучили з дальніх спроб.  Але невдовзі свою 14-очкову перевагу миколаївці втратили, Дніпро оговтався та повернувся в гру з ривком 13:0.

Незважаючи на це, після першої чверті Миколаїв випереджав суперника на 3 пункти, а після першої половини підопічні Чернія мали в своєму активі + 10. Варто зазначити, що Квентін Петерсон під час першої половини гри набрав 30 пунктів, з 11 дальніх влучань легіонер миколаївців записав у свій актив 7 кидків.

На початку останньої чверті команди помінялися місцями і двозначну перевагу мали дніпряни. Зрештою, миколаївцям не вистачило запалу аби довести почате до кінця, дозволивши супернику отримати домашню перемогу з рахунком 94:87.

Нагадаємо, що у минулому турі Квентін Петерсон оновив рекорд результативності у Суперлізі, набравши 39 балів під час поєдинку з Харківськими Соколами, але вже у наступному турі легіонер оновив власний рекорд, набравши у сьогоднішньому матчі – 48 пунктів.

БК Дніпро – МБК Миколаїв 94:87 ( 26:29, 18:25, 32:13, 18:20)

МБК Миколаїв: Петерсон 48, Зотов 11, Онуфрієв 9, Мещеряков 9, Брістол 4, Адедиран 4, Давидюк 2.